توضیحات تکمیلی در خصوص کیسه های چای نیوشا

جهت آگاهی و اطلاع مصرف کنندگان نیوشا بانک به اطلاع می رسانیم، فیلتر استفاده شده در چای های کیسه ای نیوشا به طور مستقیم از یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده آلمانی وارد می شود. این فیلتر ها با استفاده از الیاف طبیعی و باکیفیت گیاه آباکا،فیبرهای سلولوزی و فیبرهای دست ساز به گونه ای طراحی شده اند که با حفظ ذرات خرد شده چای در داخل کیسه، چای به خوبی دم بکشد و آماده شود؛ با استفاده از این ترکیب خاص فیبری، ساختاری شبکه ای ایجاد می شود که باعث می شود عطر، رنگ و طعم چای به سرعت آزاد شود و در عین حال، ذرات در داخل کیسه باقی بمانند.
این فیلترها دارای تمامی گواهینامه های بهداشتی هستند و کلیه آزمایش های ضروری، بر اساس الزامات ایزو، روی این فیلترها انجام شده است. همچنین، هنگام ورود این کالا به کشور، گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز آزمایشات تکمیلی را انجام می دهد و کلیه مدارک به تأیید می رسند، تنها پس از حصول اطمینان از صحت و سلامت این محصول، مجوز ترخیص کالا از گمرکات ذیربط دریافت می گردد.

در ادامه بررسی فیلترهای استفاده شده در چای های کیسه ای نیوشا، این بار به فیلترهای به کار رفته در کیسه های مثلثیمی پردازیم.
فیلترهای «پلی لاکتیک اسید» استفاده شده در ‏کیسه های مثلثی نیوشا به طور مستقیم از یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده کره جنوبی وارد می شوند. این مواد یا توری ها به طور کامل از الیاف طبیعی (نشاسته ذرت) ساخته شده اند.
سازمان غذا و داروی امریکا، آلمان و کره این توری ها را تأیید کرده اند.
در این بسته بندی از چسب یا ماده ای شبیه آن استفاده نشده است، بلکه برای متصل کردن قطعات از روش آلتراسونیک یا فراصوتی استفاده می شود.

درباره پلی لاکتیک اسید بیشتر بدانید:
پلی لاکتیک اسید می‌تواند به طور ۱۰۰ درصد از منابع تجدیدپذیر مانند ذرت استخراج شود. امروزه این پلیمر، به‌ طور گسترده در بهداشت و درمان پزشکی (پوشک، نخ بخیه، گاز پانسمان و …)، بسته‌ بندی، نساجی و تولید ظروف پلاستیکی کاربرد دارد.
فیبر پلی لاکتیک اسید از نشاسته ذرت ساخته شده، بسیار لطیف بوده و ظاهری ابریشمی دارد.

فواید:
سازگار با محیط زیست است؛ این بدان معناست که وقتی آن را در خاک یا آب رها می کنید، به آب و دی اکسید کربن تجزیه می شود و آلاینده ای ساطع نمی کند.

درباره التراسونیک بیشتر بدانید:‏
کلمه التراسونیک‎ به معنای مافوق صوت است. امواج مافوق صوت کاربردهای فراوانی ‏از جمله در لیزر، سنجش فاصله، ‏شستشوی دقیق ظروف آزمایشگاهی، تعیین فشار خون بیمار، جوشکاری مواد غیر هم ‏جنس، ریخته گری، تراشکاری و غیره دارد‎.‎

جوشکاری التراسونیک:‎ ‎
جوشکاری التراسونیک یا فراصوتی یک روش پیشرفته و پرکاربرد در کشورهای پیشرفته صنعتی برای جوشکاری ‏اغلب قطعات پلاستیکی و بعضی قطعات فلزی است.
این روش جوشکاری غیرذوبی است ‏و گرمای زیادی هم در این فرایند تولید نمی شود؛ از این تکنولوژی علاوه بر اتصال قطعات فلزی و پلاستیکی به یکدیگر، ‏برای اتصال فلزات به پلاستیک ها و همچنین اتصال مواد ناهمجنس استفاده می شود. با استفاده از این روش ‏جوشکاری، می توان دو یا چند ماده را در درجه حرارت های بسیار کمتر از نقطه ذوبشان به یکدیگر متصل کرد.