دروغی بنام دمنوش لاغری نیوشا
دروغی بنام دمنوش لاغری نیوشا

دروغی بنام دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش لاغری وجود خارجی نداره و این یک دروغ هست که شما با خوردن یک دمنوش لاغر میشین و اینکه گفته شد دروغی بنام دمنوش لاغری نیوشا حقیقت دارد !!!

اینکه شما یک دمنوش بخورین و لاغر بشین، تصور اشتباهیست.

بیایین بررسی کنیم اصلا چرا یک فرد چاق میشه:

دمنوش لاغری نیوشا چیست؟

به طور کلی زمانیکه کالری دریافتی از کالری که توسط بدن سوزانده میشه، بیشتر میشه به صورت سلول چربی در بدن ذخیره میشه و این انباشت چربی باعث میشه وزن ما زیاد بشه.

دلایل این امر چیه؟؟ چرا کالری زیاد دریافت میکنیم یا چرا بدنمون نمی‌سوزونه؟؟

  • استرس و اضطراب (پرخوری هیجانی)
  • کم خوابی و شب بیداری
  • نوسانات قند خون (دیابت)
  • چربی خون
  • مشکلات گوارشی (نفخ معده، یبوست)
  • رژیم غذایی ناسالم
  • اختلال هورمونی

استرس در بسیاری افراد باعث میشه برن سراغ یخچال، برن سر کابینت و خوراکی های شیرین بخورن علتش هم فعالیت بالای مغز در زمان های پر استرس و پرتنش هست و نیاز مغز به خوراک شیرین جهت حفظ انرژی و بقای مغز

قویترین عامل کم خوابی، استرس هایی هست که تو روز باهاش دست و پنجه نرم میکنیم؛ وراثت و عادات رفتاری هم در این موضوع دخیل هستند.

هر ماده غذایی که ما میخوریم تبدیل به قند میشه، و حالا بدن ازین قند بعنوان انرژی برای انجام فعالیت هاش استفاده میکنه، بدن افراد عادی در شرایط دریافت اندازه مواد غذایی، به کمک لوزالمعده و ترشح انسولین قند رو میسوزونه، و اما فردی که مشکل دیابت داره انسولین به مقدار لازم ترشح نمیشه و این قند به صورت چربی در بدن ذخیره میشه. اگر دیابت دارید، کلیک کنید: دمنوش های تنظیم کننده قند خون

چربی خون، علاوه بر آسیب های قلبی و عروقی، کبدی میتونه باعث چاق شدن ما بشه، نشان از سطح بالای اکسیدان در بدن و چربی بیشتر در بدن هست.

مواد غذایی بعد از ورود به بدن لازمه هضم و بکار بسته بشه، اگر مشکل گوارشی دارین یعنی هضم تو دستگاه گوارش درست انجام نمیشه و هضم ناقص و موندن غذا زمان بیشتری در دستگاه گوارش کمک به جذب بیشتر مواد غذایی میشه.

رژیم غذایی ناسالم الزاما منظورمون مصرف فست فود و غذاهای چرب و پرکالری نیست، زمان غذا خوردن، وضعیت ما زمان صرف غذا، حتا تک رژیمی بودن ( فقط میوه خوردن) باعث میشه متابولیسم بدن کاهش پیدا کنه.

مجموع موارد فوق، یا وجود تعدادی ازینها میتونه باعث افزایش وزن ما بشه، پس یک دمنوش لاغری وجود نداره.

کاری که ما به کمک دمنوش ها انجام میدیم، اصلاح مواردی هست که باعث شدن ما دچار اضافه وزن بشیم.

شما را با دمنوش هایی جهت بهبود عوامل اضافه وزن از محصولات نیوشا آشنا میکنیم:

جهت مشاهده هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

برای مشاوره و تهیه دمنوش مناسب تماس بگیرید: ۰۹۹۰۵۵۸۷۶۷۸ مشاور سلامت فائزه فلاح

خواص گیاهان دارویی مفید برای لاغری نیوشا:

باز هم در این مقاله با پرتکرار ترین دمنوش لاغری رو معرفی کردیم، متناسب با شرایط فرد و مشاوره میتونه دمنوش های دیگه ای جایگزین بشه. قرار نیست یک نفر تمام این دمنوش هارو در یک دوره کاهش وزن مصرف کنه، دمنوش مناسب تنها توصیه میشه.

همچنین جهت انتخاب دمنوش مناسب، از مشاوره رایگان با خانم فائزه فلاح مشاور سلامت نیوشا میتوانید بهره بگیرید. ۰۹۹۰۵۵۸۷۶۷۸